Працівники Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки отримали квартири

Сьогодні голова обласної ради Михайло Загородний вручив ключі від квартир сім’ям трьох працівників Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, де надаються освітні послуги обдарованим учням Хмельниччини.

Варто зазначити, що даний комунальний заклад обласної ради чи не єдиний на Хмельниччині, де за сприяння засновника є можливість забезпечити працівників житлом. Лише минулоріч три педагога обласного ліцею-інтернату вже отримали ключі від довгоочікуваного житла у житловому комплексі, який знаходиться на території ліцею-інтернату.

Отримання житла стало можливим завдяки спільному рішенню керівництва облради і адміністрації ліцею-інтернату щодо передачі забудовнику земельної ділянки, яка ефективно закладом не використовувалася. Взамін було отримано три квартири, які передано у користування сім’ям працівників навчального закладу.

«Поліпшення житлових умов працівникам освіти – гарна подія, тим паче напередодні їхнього професійного свята. Це є своєрідною підтримкою в подальшому їхньому професійному зростанні. Однак першочерговим було й залишається покращення умов проживання учнів ліцею-інтернату, які цілодобово перебувають у закладі», – зазначив Михайло Загородний під час зустрічі із колективом ліцею-інтернату.

Зі сторони обласної ради, за словами Михайла Васильовича є постійна фінансова підтримка закладу та зміцнення матеріально-технічної бази, а  капітальні видатки, спрямовані на розвиток ліцею, лише допомагають навчальному процесу. У 2017 році з обласного бюджету виділено більше 10 мільйонів гривень на реконструкцію даху будівлі з утепленням зовнішніх стін ліцею-інтернату, кошти на реконструкцію освоєні повністю. Ще додатково 2 млн. грн на ці роботи виділено депутатами на двадцять першій сесії обласної ради 27 вересня цього року.

Окрім того, за кошти обласної казни закуплено обладнання для профільних кабінетів на суму 1 млн. 300 тис. грн  та для їдальні – на 340 тис. гривень.

Сьогодні учні ліцею навчаються за профілями: українська та іноземна філології, фізико-математичний, економічний, біолого-хімічний, історичний.

Ліцей постійно підтверджує свій статус, його учні успішно виступають на обласних та всеукраїнських олімпіадах, конкурсах науково-дослідницьких робіт, турнірах, підтверджують високу якість знань результатами ЗНО.

За рейтингом результативності підготовки і захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та предметних олімпіад впродовж усіх років команда ліцею входить до п’ятірки кращих в області.

Для надання якісних освітніх послуг ліцей має відповідну матеріально-технічну базу – предметні кабінети фізики, біології, хімії, математики, правознавства, зарубіжної літератури, іноземних мов, бібліотеку, які забезпечені комп’ютерною технікою, мультимедійними проекторами. Створено три комп’ютерних класи, діє спортивний зал, актова зала на 286 місць, басейн, їдальня на 130 місць, спортивний майданчик, гуртожиток на 250 місць.

попередня статтяШепетівські освітяни занесли на Дошку Пошани Зразкове учнівське лісництво «Пліщинське»
наступна статтяНове життя самчиківкого розпису