Працівників суду привітали з професійним святом

З нагоди Дня працівників суду, який відзначається щорічно 15 грудня, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук та секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак привітали з професійним святом представників Феміди Хмельницької області.

       Нині, коли наша держава переживає непрості часи випробувань на зрілість громадянського суспільства, особливо важливими є роль і місце в цьому процесі судової гілки влади.      Створення дієвої системи правосуддя має бути вагомим пріоритетом нашої держави.

           Судова влада, як і вся влада у державі, має здійснити заходи для повернення віри людей у справедливість, адже від віри у справедливість та можливості її отримати та захистити людину залежить довіра до судової влади загалом та суду зокрема.

У своєму вітальному слові Валерій Олександрович відзначив важливу роль судової гілки влади в утвердженні принципу верховенства права і справедливості.

«Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості, а крім того любові до людей, – наголосив Валерій Лесков. – Сьогодні важливо аби судові процедури, робота суддів та працівників суду були такими, щоб людина при розгляді її справи в суді почувалась гідно, навіть якщо рішення суду ухвалено не на її користь. Переконаний, що ви й надалі забезпечуватимете прийняття неупереджених і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави, що ваш високий фаховий рівень, принциповість та чесність і надалі сприятимуть реалізації верховенства права на теренах нашого краю».

Цього дня кращим працівникам Апеляційного, Господарського судів, Територіального управління державної судової адміністрації Хмельницької області було вручено грамоти обласної ради, облдержадміністрації та міської ради. Цих відзнак вони удостоєні за сумлінну працю, високий професіоналізм та добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків.