Працевлаштування учасників АТО

Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 151 учасника АТО/ООС. Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС.

Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:

  • консультують та сприяють у пошуку роботи;
  • направляють на громадські або інші роботи тимчасового характеру;
  • організовують професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації;
  • допомагають відкрити власну справу – організувати підприємницьку діяльність;
  • надають профорієнтаційні послуги тощо.

За статистичними даними Хмельницької обласної служби зайнятості на обліку з січня по жовтень 2021 року перебувало 884 безробітних із числа учасників  АТО/ООС, забезпечено роботою – 151 особа. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у переробній промисловості – 21,7%, у державному управлінні й обороні – 20,3%, оптовій та роздрібній торгівлі, у сфері будівництва – 13%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 10,1%.

З початку року за направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 6 учасників АТО. У тимчасових і громадських роботах брали участь 13 безробітних – демобілізованих військовослужбовців. Одноразовою допомогою на відкриття власної справи скористалися 2 учасника АТО.

Станом на 1 жовтня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,4 тис.осіб, в тому числі 316 військовослужбовців – учасників АТО/ООС.

 За матеріалами Хмельницького обласного центру зайнятості

попередня статтяУрочисті заходи до Дня захисників і захисниць України
наступна статтяУ Хмельницькому відкрили меморіальні дошки на честь двох загиблих Героїв України