Працівникам екстреної медичної допомоги подякували за роботу

27 травня Україна другий рік поспіль разом з Європою відзначає День працівника екстреної медичної допомоги. Працівники швидкої допомоги першими беруть на себе відповідальність за порятунок людського життя. Від їхнього професіоналізму і досвіду залежить в буквальному сенсі найцінніше – чи буде людина жити.

Напередодні на території комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» обласної ради відбулися урочистості, в яких взяли участь представники обласної ради, обласної військової адміністрації, департаменту охорони здоров´я ОВА.

«Нині, у військовий час, медики екстреної медичної допомоги працюють, ризикуючи власними життями, заради порятунку інших. Навантаження на екстрену медицину зросло навіть у тилових регіонах, де бойових дій немає. Адже там отримують допомогу пацієнти з гарячих точок. У мирні часи – це важка праця. Під час війни – щоденний героїзм. Ваш професіоналізм та самопожертва підтверджують те, що українські служби екстреної невідкладної допомоги роблять достойний  внесок у нашу перемогу», – зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк у своєму вітальному слові.

Спільно з першим заступником начальника обласної військової адміністрації Сергієм Тюріним Віолета Лабазюк передали ключі від трьох нових санітарних спеціалізованих для підрозділіве кстреної медичної допомоги КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Це стало можливим завдяки допомозі ВООЗ та за підтримки Міністерства охорони здоровʼя України.

Так, два автомобілі «FIAT DUCATO» дісталися Лозівському пункту постійного базування Деражнянської підстанції Хмельницької станції ЕМД та Чорноострівському пункту постійного базування Хмельницької станції ЕМД, а «Toyota Land Cruiser» поповнила автопарк Смотрицького пункту постійного базування Дунаєвецької підстанції Кам’янець-Подільської станції ЕМД.

«Оновлення автопарку центрів екстреної допомоги є особливо важливим в умовах воєнного стану. Новий технічний арсенал підсилить можливість надавати допомогу пацієнтам вчасно, не втрачаючи жодної дорогоцінної хвилини. Тому ці автомобілі – це, передусім, врятовані життя людей», – наголосила Віолета Олександрівна та подякувала медикам за періодичні виїзди бригад на деокуповані території України та надання висококваліфікованої медичної допомоги їхнім жителям.

За належну організацію роботи, багаторічну сумлінну працю, надання висококваліфікованої медичної допомоги на деокупованих територіях України,  чуйність та милосердя, вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я та у наближення перемоги і з нагоди Дня екстреної медичної допомоги Віолета Лабазюк вручила окремим працівникам Подяки обласної ради.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяСьогодні – День працівників екстреної медичної допомоги