Працівників архівних установ привітали з професійним святом

24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято було встановлене 30 жовтня 1998 року відповідно до Указу Президента України. З цієї нагоди у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулися урочисті заходи.

Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк від імені керівництва обласної ради та депутатського корпусу привітав усіх працівників архівних установ області – зберігачів неоціненної спадщини нашого народу з професійним святом.

«Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, про життя людей, суспільства та значний економічний та політичний розвиток держави, що формує національну свідомість. Завдяки вашій професійній діяльності стали можливими доступ до документальної бази досліджень, утвердження історичної правди і справедливості, – зазначив посадовець у своєму вітальному слові. – Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу кропітку і благородну працю в сфері комплектування, забезпечення збереження і використання архівних документів. Вашою  самовідданою, подвижницькою працею примножуються нетлінні духовні надбання рідного народу. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі».

Валентин Соколюк також подякував архівістам області за надання необхідної практичної допомоги місцевим радам усіх рівнів, виконавчим органам місцевого самоврядування.

Кращих працівників даної галузі було відзначено грамотами обласної ради та цінними подарунками.

В урочистостях також взяли участь представники обласної державної адміністрації, міської ради та профспілок краю.

 

попередня статтяНа Хмельниччині підбили підсумки обласного профорієнтаційного проєкту для молоді «Успішна молодь – успішна громада!»
наступна статтяВ полі зору обласної влади – відновлення роботи КП “Аеропорт Хмельницький”