Працівників державної податкової служби привітали з професійним святом

2 липня податківці всієї країни відзначають своє професійне свято – День працівника державної податкової служби України.

Становлення податкової служби нашої держави відбулося у 1996 році. Указом Президента було створено якісно нову, самостійну, з жорсткою вертикальною структурою податкову службу, яка поєднує в собі функції контролю за сплатою податків, спрямовану на забезпечення своєчасного надходження фінансових ресурсів до бюджетів усіх рівнів.

За усі роки роботи податківцям вдалося створити основи єдиного механізму поповнення бюджету, сформулювати принципи регулювання податкових відносин. Це дало змогу податковій службі зміцнити своє становище в суспільстві як відомства, що відповідає за надходження до бюджетів усіх рівнів.

Сьогодні Україна обрала курс, за якого її податкова політика спрямована на розширення бази оподаткування за рахунок рішучого наступу на “тіньову” економіку, притягнення до оподаткування додаткових об’єктів.

Напередодні професійного свята в приміщенні Головного управління ДПС в області  відбулися урочисті заходи.

Від імені усіх депутатів обласної ради та від себе особисто податківців привітала голова обласної ради Віолета Лабазюк.

«Відзначення Дня працівника податкової служби на державному рівні – це, насамперед, свідчення вагомості та значимості вашої служби у в наповненні державної та обласної скарбниць. Сьогодні податкова служба Хмельниччини, як і вся країна, працює в особливих умовах воєнного стану. І такі обставини покладають на ваші плечі ще більшу відповідальність. Разом з тим, чисельний склад податківців Хмельниччини, порівняно з попередніми роками, суттєво скоротився і складає сьогодні близько 600 високопрофесійних кадрів, які з легкістю вміють поєднати досвід фінансиста зі знанням психолога. І сам факт, що платники податків бачать в особі податківця партнера є свідченням довіри та налаштованості до співпраці на засадах взаємоповаги. Впевнена, що ви і надалі докладатимете максимум зусиль задля зміцнення економічної могутності нашої держави», – сказала Віолета Лабазюк.

Голова обласної ради подякувала усім податківцям за відповідальне виконання своїх службових обов’язків, поповнюючи державний та місцеві бюджети, цим самим працюючи на захист незалежності рідної України та наближення нашої Перемоги.

Виконуючи приємну місію, Віолета Лабазюк нагородила працівників податкової Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

Податківців області з професійним святом в онлайн режимі привітала виконувач обов’язків Голови Державної податкової служби України Тетяна Кірієнко. До привітань долучилися перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Тюрін, виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС в області  Ірина Зленко, представники обласних установ Пенсійного фонду, Держпраці, Хмельницької торгово-промислової палати, федерації профспілок області, які подякували податківцям за сумлінне виконання службових обов’язків.

попередня статтяХмельницька обласна рада інформує про роботу Центру гуманітарної допомоги
наступна статтяУчасники круглого столу підтримали утвердження ПЦУ