Працюють заради посмішок маленьких відвідувачів: Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т. Г. Шевченка – 85!

Бібліотеки – одне з великих надбань цивілізації. Без цих закладів неможливо уявити розвиток науки, освіти, культури, життя громадян нашої країни.

Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка – по-справжньому особливий заклад. Це найбільша книгозбірня області для дітей, яка щороку обслуговує більше 17 тисяч маленьких та юних читачів. У фонді бібліотеки більше 160 тисяч примірників книг, періодичних видань, аудіовізуальних матеріалів, електронних видань.

У закладі успішно працюють клуби за інтересами, студії, проводяться майстер-класи та квести, реалізуються проєкти від Українського культурного фонду у програмі «Інклюзивне мистецтво», проєкт міжнародного рівня «Книжковий міст», діє розмовний клуб «Переходь на українську».

З нагоди ювілейної дати в одному з читальних залів закладу відбувся урочистий захід, участь в якому взяв заступник голови обласної ради Валентин Соколюк. Звертаючись до присутніх, Валентин Іванович подякував колективу закладу за те, що з початком воєнної агресії працівники не лише продовжили тримати культурний та освітній фронт країни, а й активно включились у волонтерську діяльність. У бібліотеці знайшли прихисток діти внутрішньо переміщених осіб. З ними проводяться заняття, працює психолог.

«Реалізація усіх гарних справ та креативних ідей багато в чому стала можливою завдяки вашому ентузіазму і професійному сумлінню, глибокому розумінню свого патріотичного обов’язку, бажанню інформаційно забезпечити інтелектуальне та духовне зростання прийдешнього покоління нашої держави. Щиро дякую вам за багатогранну діяльність та бажаю вам та маленьким читачам миру та добра, нових відкриттів і творчих успіхів на благо нашого краю та Української держави!», – зазначив заступник.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, забезпечення інформаційних потреб молодого покоління Хмельниччини, творчу ініціативу, багаторічну натхненну працю, високий професіоналізм, активну волонтерську й благодійну діяльність, спрямовану у наближення перемоги та з нагоди 85-річчя з часу заснування закладу Валентин Іванович вручив колективу бібліотеки Грамоту обласної ради та цінний подарунок.

 

 

 

 

 

 

 

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяУряд схвалив пропозицію про внесення на розгляд ВРУ законопроекту щодо проведення вступної кампанії у 2023 році