Представлено нових керівників комунальних закладів обласної ради

10 травня перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук представила колективу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва нового керівника Андрія Клименка.

Неоніла Вячеславівна подякувала Анатолію Белєванцеву, який понад три роки виконував обов’язки директора комунального закладу, за плідну роботу та висловила сподівання, що його досвід допоможе новому керівникові зберегти та приножити здобутки обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Також сьогодні Неоніла Андрійчук представила колективу Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки нового директора закладу Катерину Чабан.

Перший заступник голови облради подякувала колишньому директору бібліотеки Надії Синиці за сумлінну роботу і вручила їй Грамоту обласної ради та цінний подарунок.

До виконання своїх обов’язків Андрій Клименко і Катерина Чабан приступлять уже завтра, адже саме з 11 травня з ними укладено контракт строком на 5 років.

 

 

попередня статтяЛарису Спекторук визначено переможцем конкурсу на посаду головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 3
наступна статтяДо уваги всіх зацікавлених!