Презентація книги подільської поетеси Ніни Шмурікової – Гаврилюк “Квіти Кобзареві”

Вже стало доброю традицією презентувати нові книги Подільських літераторів у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Ніна Шмурікова-Гаврилюк вкотре порадувала читачів своєю новою книгою “Квіти Кобзареві”, яка присвячена великому світочу української нації Тарасу Шевченку.

Привітати колегу прийшли і відомі письменники Хмельниччини. Петро Маліш – голова обласної організації Національної спілки письменників України підкреслив наскільки величним і значимим є Тарас Шевченко для українського народу. Привітав поетесу з виходом нової книги, згадав про активну громадську діяльність Ніни Миколаївни на теренах міста та області, а також зауважив, що книга буде передана на схід України. Подільський поет та прозаїк Микола Мачківський побажав колезі продовжувати через свою творчість виховувати у дітей почуття патріотизму, любові до свого рідного краю та власної країни. Зі словами вдячності від читачів та бібліотекарів звернулася до поетеси директор бібліотеки Валентина Черноус. Вона подякувала Ніні Миколаївні за чудові книги для дітей, довгі роки співпраці та побажала творчих здобутків і вдячних читачів. Поетеса повідала, як виник задум написати книгу “Квіти Кобзареві”, чому саме виникла ідея драматичної постановки.

Впродовж заходу звучала патріотична поезія “Україно – живи!” з нової книги поетеси, читачі та бібліотекарі інсценізували перший етюд драматичної постановки “Шевченко в Кирилівці”. Подільська поетеса Любов Сердунич подякувала читачам за зворушливе та проникливе читання поезії, а також побажала зростати справжніми патріотами.

попередня статтяУкраїна – це Європа
наступна статтяОголошення. Засідання конкурсної комісії