Презентація освітніх онлайн-ресурсів в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

Вчора, 6 березня 2023 року, Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію відвідав заступник голови громадської організації «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» Дмитро Бондаренко.

Науково-педагогічному колективу академії він презентував безкоштовні онлайн-ресурси, доступні та необхідні освітянам саме сьогодні, коли освіта починає виконувати нові фінкції, що спричинено війною в країні.

Дмитро Бондаренко розповів про діяльність «Асоціації інноваційної та цифрової освіти» протягом трьох останніх років, наголосив на пріоритетних завданнях та викликах, що стоять перед сучасною системою освіти та інструментах, що мають можливість вирішувати ці виклики та запобігати їм.

У ході зустрічі колективу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було продемонстровано наступні освітні платформи:

– національну платформу з профорієнтації та побудови кар’єри «обери професію своєї мрії»

https://hryoutest.in.ua ) – платформа містить унікальний профорієнтаційний тест на основі штучного інтелекту, систему профорієнтаційних консультацій, онлайн-курси та онлайн-екскурсії на найбільші підприємства України;

– екосистему психологічної допомоги у сфері освіти

https://www.mentalhelp.in.ua ), яка охоплює всіх учасників освітнього процесу: освітян, шкільних психологів, керівників освітніх закладів, учнів, студентів та їх батьків/опікунів з метою надання їм кваліфікованої першої психологічної допомоги та ознайомлення з навичами та методиками, які допоможусь справитись у стресовій ситуації

– екосистему вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою

https://www.engmova.in.ua ). Дана платформа сервісів вивчення англійської мови дозволить дізнатись про портали, додатки та курси, які доступні українцям та протестувати наявний рівень знань англійської мови.

Усі ресурси прості у використанні, безкоштовні та знаходяться у вільному доступі кожному/кожній.

За матеріалами Хмельницької

гуманітарно-педагогічної академії