Президент відзначив героїзм бойових підрозділів Хмельниччини та подякував за їх підтримку

Президент Петро Порошенко подякував хмельничанам за підтримку української армії, яка на його тверде переконання є гарантом суверенітету і незалежності нашої держави.

«Нам не потрібен жоден клаптик чужої землі. Але за свою землю ми будемо битися. Ми вже маємо армію, яка здатна повертати український суверенітет. Як Президент і Верховний Головнокомандувач пишаюся нашою героїчною армією, пишаюся тими її частинами, що дислоковані на Хмельниччині», – сказав Петро Порошенко під час участі в Раді регіонального розвитку Хмельницької області.

Глава держави нагадав про бойові частини, зокрема про 8 окремий полк спеціального призначення та 140 окремий центр спеціального призначення Сил спеціальних операцій, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи у ході війни на сході України.

«Підрозділами Сил спеціальних операцій було знищено і взято в полон значну кількість окупантів, захоплено багато зразків ворожого озброєння, яке у подальшому склало ґрунтовну доказову базу у міжнародних судах проти Російської Федерації», – наголосив Президент.

Глава держави відзначив також 7-му бригаду тактичної авіації, яку неодноразово визнавали кращою авіаційною бригадою Повітряних Сил Збройних Сил України. Льотчиками бригади було здійснено 275 бойових вильотів.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ згадав 19-ту окрему ракетну бригаду, воїни якої захищають суверенітет та територіальну цілісність держави з 14 липня 2014 року. «За мужність і відмінне виконання бойових завдань 15 військовослужбовців бригади нагороджено державними нагородами», – зазначив Петро Порошенко.

Президент відзначив також 383-й окремий полк дистанційно керованих літальних апаратів. «Це втілення нових можливостей наших Збройних Сил, це технології ХХІ століття у військовій справі. За підсумками 2018 року полк визнано кращою військовою частиною розвідки в Повітряних Силах», – повідомив Петро Порошенко. Він також додав до переліку військових частин і 11-й зенітний ракетний полк, який завжди в числі кращих зенітних полків.

«Говорю про це, щоб Хмельниччина і вся Україна знали про героїзм цих частин створеної нами української армії. Дякую області, громадам, дякую усій Хмельниччині за підтримку наших воїнів», – сказав Петро Порошенко.

У підготовці інформації використані матеріали

офіційного інтернет-представництва Президента України