Привітали жінок Хмельниччини

У гуманітарно-педагогічній академії відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто із прекрасним святом Весни, Любові і Краси успішних жінок краю та студенток гуманітарно-педагогічної академії привітав голова обласної ради Михайло Загородний.

«Жінка є незамінною у житті суспільства і житті нашої держави. Сьогодні в цій залі зібралися жінки, які своєю професійною діяльністю звеличують Подільський край – жінки-менеджери, бізнесмени, політики, провідні фахівці промислового, агропромислового комплексів, соціальної сфери, сфери обслуговування та інших не менш важливих галузей.      Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець, – зазначив Михайло Васильович.

Вшановуючи найкращих і найуспішніших представниць прекрасної половини людства, очільник обласної ради побажав жінкам якомога більше щоденних щасливих та позитивних емоцій, адже саме щасливі жінки роблять чоловіків успішними.

Жінок краю також привітав голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

З нагоди Міжнародного жіночого дня Михайло Загородний нагородив Грамотами обласної ради та цінними подарунками успішних жінок області.

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, чуйність та милосердя, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню Хмельниччини  відзначено завідувача обласної дитячої консультативної поліклініки Хмельницької обласної дитячої лікарні Ольгу Лису. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу забезпечення якісної, ефективної діяльності органів державної влади, активну громадянську позицію нагороджено начальника загального відділу апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Любов Гудловську, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок  у реалізацію завдань, покладених на Державну прикордонну службу, підготовку висококваліфікованих фахівців відзначено керівника кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін факультету іноземних мов і гуманітарних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України                                          імені Богдана Хмельницького Валентину Мірошниченко, за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, турботу і гуманність у ставленні до громадян нагороджено начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталію Шабельник.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення, турботу і гуманність у ставленні до громадян оголошено Подяку обласної ради директору Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлані Лукомській.

Святковий настрій учасникам урочистостей створили викладачі, студенти, а також мистецькі колективи гуманітарно-педагогічної академії.