Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем Збройних сил України

Шановні захисники України!

Щороку, 6 грудня, ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних сил України служать справі зміцнення обороноздатності та безпеки нашої держави та які сьогодні мужньо боронять рідну землю від російського агресора та його найманців.

Україна пишається своїми військовими, їх відвагою та патріотизмом. Саме українські воїни виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок.

Фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах.        

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм пам’ять!

Щиро вітаю військовослужбовців, ветеранів війни, визвольних змагань з Днем Збройних сил України.

Усім тим, хто сьогодні на передовій, хочу побажати перемоги та якнайшвидшого повернення додому живими і неушкодженими. А усім українцям – мирного неба над головою. Ми обов’язково переможемо, бо у нас є надійні Збройні сили, для яких Україна – понад усе і за плечами яких – уся країна – неподільна і непереможна.

Слава Україні!

Слава її Збройним силам!

З повагою

  Михайло Загородний, голова обласної ради