Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Хмельниччини!

 Прийміть мої щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Місцева влада – перша і найближча до людей інстанція. Саме від злагодженості та професійності місцевого керівника, його відповідальності в значній мірі залежить рівень життя громадян.

Сьогодні система місцевого самоврядування в Україні змінюється завдяки реформі децентралізації, отримує набір інструментів для забезпечення добробуту і благоустрою громад. Ми всі разом робимо важливу справу, розвиваючи і зміцнюючи наші території. За останні роки місцеве самоврядування Хмельниччини вписало яскраві сторінки в свою історію, поповнилося новими здобутками та яскравими особистостями.

Ми з вами маємо повне право гордитися тим, що наша область від початку процесів децентралізації й до сьогодні залишається в числі лідерів цих якісних змін. Ми отримали значний власний досвід реалізації реформи, який переймають тепер наші колеги з інших областей України.

Проте попереду ще чимало важливих завдань наступного етапу децентралізації. І майбутнє місцевого самоврядування залежить від нашої постійної комунікації та прагнення об’єднати зусилля заради єдиної мети.

Висловлюю подяку всім представникам місцевого самоврядування Хмельниччини за повсякденну нелегку працю у справі реформування та розвитку нашого регіону.

Завжди памятаймо, що на наші плечі покладено не лише повноваження і ресурси, а й велику відповідальність за свою громаду, за нову якість життя.

Бажаю усім вам миру та благополуччя, міцного здоров’я та родинного затишку, успіхів та творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальних громад сіл, селищ та міст рідного краю!

З Днем місцевого самоврядування, шановні земляки!

Слава рідній Хмельниччині!

Слава Україні!

 

З повагою

Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради