Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з новорічно-різдвяними святами

    Шановні мешканці Хмельниччини!

         Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2021-им роком та Різдвом Христовим!

        Ці довгоочікувані свята цьогоріч мають свою особливість, адже ми вперше зустрічаємо їх в умовах суворих карантинних обмежень.

 І рік, що минає, ми прожили з тривогою в душі із-за агресії на Сході країни, коронавірусної загрози та їх наслідків. Проте навіть у цих умовах ми рухалися вперед. В області створено 60 нових територіальних громад, переформатовано районний устрій, проведено вибори до місцевих рад, сформовано нові команди енергійних, креативних та небайдужих до розвитку своїх територій обранців.

У році прийдешньому кожного з нас чекають непрості завдання.  Але я дуже хочу, щоб у 2021 році в кожному районі, в кожній громаді, в кожній родині ви дійсно відчули позитивні зміни від нашої з вами спільної роботи. Щоб стало менше бідних, а люди нарешті відчули, що влада дбає про них. Щоб ті, хто сумлінно працюють, отримували достойні зарплати, а старше покоління було оточено турботою. Щоб наше життя було пов’язане не лише з вирішенням побутових проблем, а повсякчас наповнювалося любов’ю до ближнього, радістю буття та щастям. Вірю, що ми  подолаємо всі негаразди, зробимо все від нас залежне заради своїх дітей та задля гідного майбутнього Хмельниччини та всієї України.

        Тож бажаю вам залишити у році, що минає, всі негаразди, проблеми, гіркоту втрат та нездійснених сподівань.

        Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, миру, добробуту, віри в себе та злагоди у ваших оселях.

Нехай новий рік буде щедрим на сміливі плани і бажані перемоги, цікаві задуми і професійні успіхи, шляхетні устремління і вагомі здобутки.

        Доброго та щасливого прийдешнього року!

        З Новим роком та Різдвом Христовим!

       

З повагою та найщирішими побажаннями

голова Хмельницької обласної ради  Віолета ЛАБАЗЮК