Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем Збройних сил України

izobrazhenie-111_Шановні захисники держави!

Щороку ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних сил України служать справі зміцнення обороноздатності та безпеки нашої держави.

І я з впевненістю можу стверджувати, що сьогодні Україна гордиться своєю армією. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українське військо пройшло горнило випробувань, зміцніло, надбало безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламало загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Сьогодні у важких, виснажливих боях з терористами створюється сучасна національна армія. Вона міцна не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

Боєздатні Збройні сили України є надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь та обов’язок.

Є чим пишатися і військовослужбовцям Хмельниччини, які вписали в історію Збройних сил України не одну яскраву сторінку.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Лише наша рідна Хмельниччина уже заплатила за незалежність та територіальну цілісність нашої держави ціною більше 150 життів бійців Збройних сил та добровольчих батальйонів. Їх імена навічно вписані в історію Збройних сил України.

Вічна їм слава! Щирі співчуття рідним загиблих героїв.

Особливих слів подяки заслуговують в цей день ветерани війни та військової служби, які поряд з молодими воїнами боронять нашу Вітчизну від ворога.          Висловлюю вам, шановні ветерани, вдячність за активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів.

Від імені депутатів обласної ради і від себе oсoбистo щирo вітаю вас із  Днем Збрoйних сил України і дякую за бездоганну військову службу.

Низький уклін вам і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

З глибокою повагою

голова обласної ради Михайло Загородний

попередня статтяЗ нагоди Дня Збройних сил України
наступна статтяДо Дня місцевого самоврядування