Привітання голови обласної ради Михайла Загородного з Днем незалежності України

Шановні мешканці  Хмельниччини!

Прийміть найщиріші та сповнені поваги вітання з нагоди найвеличнішого національного свята – Дня незалежності України!

Саме цей день започаткував нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

Загрози та виклики, які постали перед нашим суспільством, не лише не зламали нас, а ще більше об’єднали духом патріотизму, зміцнили наші прагнення до самостійності та незалежності. І боротьба за цілісність та неподільність України триває й сьогодні. Тому в день величного свята згадаймо та вшануймо подвиги борців за волю України протягом багатьох століть. Схилімо голови перед подвигом сучасних героїв Збройних сил України, Національної гвардії, інших силових структур та добровольчих формувань, котрі на сході нашої країни ціною власного життя платять за право для кожного з нас бути вільним.

Поняття незалежності набуло в останні роки особливого значення. Це ознака власної гідності, джерело сили і потужне прагнення змін. Не забуваймо, що наша міць в єдності, громадській злагоді, сумлінній праці та високій відповідальності перед прийдешніми поколіннями за день завтрашній. Лише так ми збудуємо сучасну розвинену європейську державу. І лише від кожного з нас залежить те, якою в подальшому буде наша Україна.

Низький уклін усім мешканцям Хмельниччини, які беруть на себе відповідальність перед суспільством, сміливо ініціюють зміни на краще у наших містах та селах, розбудовують територіальні громади, роблять їх спроможними та самодостатніми. Кожен з вас відіграє важливу роль у розбудові незалежної держави.

То ж нехай щира віра в Україну не залишає ваші серця, любов до рідного краю надихає на великі справи, а наша плідна спільна праця буде надійною запорукою розбудови та уславлення нашої рідної Хмельниччини та всієї країни!

З Днем незалежності!

Слава Україні!

З повагою та найщирішими побажаннями

Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради

попередня статтяЗапрошуємо взяти участь у заходах, присвячених 27-й річниці Незалежності України, які відбудуться на майдані Незалежності обласного центру
наступна статтяНезалежній Україні – 27 років