Про підтримку родин ВПО, члени яких є військовими ЗСУ

У продовження реалізації благодійної ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк на базі Центру видачі гуманітарної допомоги обласної ради 13 та 16 січня здійснюється видача грошових сертифікатів на суму 500 гривень для сплати за товари в одній із торговельних мереж магазинів для сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, члени яких є військовослужбовцями ЗСУ.

Для отримання сертифікату необхідно надати відповідні підтверджуючі документи: копію військового квитка та копію документа, що підтверджує сімейні відносини з військовослужбовцем.

Кілька тижнів тому понад пів тисячі таких сертифікатів вручили переселенцям з організації «Я-Маріуполь» та «Донеччина-Хаб». Загалом, завдяки підписаному Меморандуму про взаєморозуміння між Хмельницькою обласною радою і релігійною організацією “Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні” було передано 1000 сертифікатів для підтримки переселенців. Іноземну допомогу вдалось залучити за підсумками робочої поїздки голови обласної ради до штату Юта (США).

Як зазначає сама Віолета Лабазюк, поки наші мужні військові боронять територіальну цілісність на фронті, Хмельниччина є потужним тиловим регіоном, де кожен небайдужий до долі рідної країни мешканець щодня працює та наближає перемогу.

попередня статтяУАРОР та Мінветеранів провели нараду щодо діяльності ветеранських регіональних освітніх центрів
наступна статтяБлагодійна коляда: учні збирають кошти для ЗСУ