Про волонтерство і патріотизм в освітньому просторі області

28 січня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний вебінар на тему: «Волонтерство як суспільна та особистісна цінність: творчий досвід».

Метою вебінара було розширення  та оновлення простору волонтерської турботи  про  культурну спадщину, добро та милосердя. Формування в учнів патріотичних почуттів, ціннісних орієнтирів, громадянських та соціальних компетентностей.

У вебінарі  взяли участь  понад 100  педагогів, волонтерів, представників громадських організацій.  Учасників привітав в.о. першого проректора  ОІППО Гіджеліцький І.К.  Основний меседж – виховання особистості  учня через  волонтерську і благодійницьку діяльність.

Методисти НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти  Хмельницького ОІППО Орловська Н.М., Назаренко А.П. Махмутова А.Є., Поліщук Г.Й., Дитинник А.В.  розкрили значення  волонтерського, молодіжного та дитячого руху в сучасному освітньому просторі,  означили  перспективи розвитку. Мельник Л.М., старший викладач  кафедри методик суспільно-гуманітарних дисциплін акцентувала увагу учасників вебінару  на ролі волонтерів у розбудові українського громадянського суспільства. Надзвичайно  ґрунтовно про досвід співпраці  з учнівськими  волонтерськими об’єднаннями виступила керівник волонтерського Центру при раді ветеранів  м. Хмельницького Коляденко В.С.

З презентаціями досвіду з питань волонтерських здобутків поділились Лобов В.В., вчитель предмета «Захисту України» Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Журбіцька Г.В., педагог-організатор Хмельницького,  Перуцька Ж.І., консультант Славутського центру професійного розвитку та  педагоги  закладів освіти м. Славути. «Надзвичайно знаково, що вебінар відбувся напередодні  вшанування пам’яті про Героїв Крут.  Слава Україні» – написали учасники вебінару у чаті.

За матеріалами Хмельницького  обласного

інституту післядипломної педагогічної освіти

попередня статтяЮНІСЕФ оголошує конкурс для молоді на кращий вірш на тему миру та пандемії
наступна статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області