Проекти рішень другої сесії, пленарне засідання якої заплановане на 24 грудня 2020 року

Орієнтовний перелік питань,
які пропонуються на розгляд на пленарному засіданні другої позачергової сесії
Хмельницької обласної ради VIII скликання
Назва питання
1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 грудня 2020 року  № 12-1/2020 «Про утворення постійних комісій Хмельницької обласної ради, обрання їх голів».
2. Про встановлення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Голозубинецька туберкульозна лікарня» Хмельницької обласної ради.
3. Про обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2021 рік.
4. Про внесення змін до програми централізованого забезпечення медичних закладів дороговартісним медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2016 – 2020 роки.
5. Про обласну програму централізованого забезпечення медичних закладів медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2021 – 2023 роки.
6. Про обласну комплексну програму соціального захисту населення на 2021-2025 роки.
7. Про обласний бюджет Хмельницької області на 2021 рік.
8. Різне. Про звернення депутатів обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо звільнення Шкарлета Сергія Миколайовича з посади Міністра освіти і науки України.

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів для відновлення економіки країни від наслідків карантинних обмежень