Протягом п´яти місяців 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалися понад 28 тисяч громадян

Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,5 тисячі роботодавців. У базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 9,8 тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці, який пропонували роботодавці, склав 8202,5 гривень.

Як коментує ситуацію на ринку праці директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, сьогодні на одну вакансію в середньому претендує дев´ять безробітних. Не вистачає кваліфікованих робітничих кадрів. Адже майже 70 відсотків вакансій припадають на професії зі сфери торгівлі та послуг, сільського господарства, переробної промисловості, транспорту та інші.

За п´ять місяців поточного року працевлаштовано 5,9 тисяч осіб, в тому числі 4,9 тисяч зареєстрованих безробітних; 976 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 1,2 тис. – пройшли професійне навчання; видано 2 ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років.

Окрім того, 148 роботодавців подали документи для компенсації витрат на оплату праці у розмірі 6,5 тисяч гривень за працевлаштування 218 внутрішньо переміщених осіб.

Станом на 1 червня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,3  тисяч осіб. Серед безробітних 57,3% складали жінки, 25,7% – молодь віком до 35 років, 20,7% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 46,8% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

попередня статтяГенератори працюватимуть на перемогу
наступна статтяВідкриття виставки Наполеона Орди у Малієвецькому обласному історико-культурному музеї