Проєкт Регіонального плану поводження з твердими побутовими відходами презентували громадам Хмельницького району

Сьогодні відбувся фінальний етап уточнюючих консультацій щодо проєкту Регіонального плану управління відходами в Хмельницькій області. Даний проєкт сьогодні був представлений другій частині голів громад Хмельницького району за участю заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрія Марущина та експерта міжнародної консалтингової компанії «SEURECA» Жіль Де Реймон-Каузака.

Два дні поспіль такі консультації проходили у Шепетівці, Кам’янці-Подільському та Хмельницькому для керівництва усіх громад області.

Ще з минулого року експерти компанії «SEURECA»  допомагають  розробити Регіональний план управління відходами у Хмельницькій області. Причому, Хмельниччина стала першою областю в Україні, що застосувала системний підхід до розробки цього документу, як це робиться у світі: тобто розпочала саме з вивчення загальної ситуації з подальшою розробкою Регіонального плану на основі отриманих даних.

Сьогоднішня нарада – останній раунд консультацій з головами територіальних громад щодо запропонованих технічних та фінансових рішень можливого розміщення об’єктів поводження з відходами на території громад в межах трьох субрегіональних кластерів (Північного, Центрального та Південного).

Уже наступного тижня, 21 липня у торгово-промисловій палаті буде представлено  фінальну версію документу в форматі узгоджених рішень широкому колу зацікавлених сторін.