Проєкти рішень чергової 14 сесії

Проєкти рішень чергової 14 сесії

1.      Про зняття з розгляду депутатських запитів.
2.      Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
3.      Про нові депутатські запити.
 
4.      Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
5.      Про призначення Побережного Анатолія Івановича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
6.      Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
7.      Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 19 жовтня 2011 року № 17-6/2011 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада».
8.      Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну  власність Хмельницької міської ради Хмельницької області.
9.      Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну  власність Волочиської міської ради Хмельницької області.
10.
Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.
11. 
Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у державну власність.
12. Про встановлення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка».
13.
Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального закладу «Хмельницька обласна філармонія».
14.   Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
15.   Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2023 році.
16.
Про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.
17.
Про затвердження Антикорупційної програми Хмельницької обласної ради на 2023-2025 роки.
18.   Про виконання плану роботи обласної ради на 2022 рік.
19.   Про внесення змін до рішення обласної ради від 18 травня 2011 року №37-4/2011 «Про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики».
20.   Про внесення змін до рішення обласної ради від 30 квітня 2014 року №32-23/2014 «Про обласну літературну премію імені Миколи Федунця    за кращу поетичну збірку».
21.   Про присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.