Проєкти рішень чергової 16 сесії

 з/п Назва питання
1.   Про зняття з розгляду депутатських запитів.
2. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
3. Про нові депутатські запити.
3. Про депутатський запит Олександра ПАЛІЯ щодо виділення коштів на ремонт Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20, пошкодженої внаслідок російських обстрілів 13 травня 2023 року.
4. Про депутатський запит Руслана ЛЕЩИШИНА щодо ситуації, яка виникла в релігійній громаді Свято-Покровської парафії Православної Церкви України  с. Сутківці Хмельницького району Хмельницької області.
5. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
6. Про призначення Побережного Анатолія Івановича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
7. Про внесення змін до видів економічної діяльності дитячого будинку Хмельницької обласної ради.
8. Про внесення змін до видів економічної діяльності КНП «Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Хмельницької обласної ради.
9. Про перейменування Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.
10. Про перейменування закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
11. Про надання згоди на безоплатну передачу єдиного майнового комплексу Хмельницького обласного бюро судово-медичної експертизи із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у державну власність.
12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
13. Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 19 жовтня 2011 року № 17-6/2011 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада».
14. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність окремих територіальних громад Хмельницької області.
15. Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Берездівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
16. Про припинення права власності на земельні ділянки.
17. Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2023 році.
18. Про внесення змін до рішень Хмельницької обласної ради щодо надання  у користування мисливських угідь та припинення права користування ними.
19. Про звільнення батьків від плати за утримання учнів у пансіонах ліцеїв, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету на 2023/2024 навчальний рік.
20. Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження __________________________ Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2023 році.
21. Про внесення змін до рішення обласної ради від 18 травня 2011 року № 37-4/2011 «Про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики».
22. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ШЕРСТЮКА Петра Ярославовича Грамотою Верховної Ради України.
23. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо повернення українським захисникам додаткової винагороди в сумі 30 тис. гривень.
24. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення обмежень прав територіальних громад.
25. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо захисту підприємництва, малого і середнього бізнесу під час війни.
РІЗНЕ.
Інформування про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2022 році.