Проєкти рішень чергової дванадцятої сесії

Орієнтовний перелік питань,

які пропонуються на розгляд обласної ради в рамках

 12 чергової сесії

Розпорядження про скликання сесії

Графік засідань постійних комісій

 з/п

Назва питання

1. Про зняття з розгляду депутатських запитів.
2. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
3. Про нові депутатські запити.
3.1. Про депутатський запит Володимира ГОНЧАРУКА щодо виділення коштів на підтримку бойових підрозділів Збройних Сил України необхідними матеріально-технічними засобами.
3.2. Про депутатський запит Володимира РОМАНЮКА щодо виділення коштів      на придбання шкільного автобуса для Миролюбненської територіальної громади Хмельницького району.
4. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
5. Про зміну типу та перейменування Плужненської гімназії Хмельницької обласної ради.
6. Про внесення змін до видів економічної діяльності Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
7. Про затвердження окремих актів з питань оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області (крім землі), та внесення змін до рішення обласної ради від 24 вересня 2020 року № 31-34/2020 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області».
8. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
9. Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2022-2023 роках.
10. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області юридичних осіб публічного права.
11. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Комунальники».
12. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
13. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.
14. Про припинення шляхом ліквідації Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо».
15. Про припинення права користування мисливськими угіддями Хмельницької обласної організації УТМР та надання приватному підприємству «Софтон» у користування мисливських угідь.
16. Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 19 жовтня 2011 року № 17-6/2011 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада».
17. Про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області  у 2021 році.
18. Про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у I півріччі 2022 року.
19. Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
20. Про створення Робочої групи з оцінювання корупційних ризиків  у діяльності Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про неї.
21. Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження ______________________________________Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2022 році.

Відомості про кандидата

22. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 травня 2017 року  № 66-13/2017 «Про обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області».
23. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.
24. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Хмельницькій області.
25. Про проведення громадського обговорення з присвоєння Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка.
26. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України.
27. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо заборони діяльності Української Православної Церкви (московського патріархату) через підтримку російської агресії.
28. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо визначення пріоритетів бюджетного фінансування при розгляді проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» та оптимізацію видаткової частини Державного бюджету на 2022 рік в умовах воєнного стану.