Проєкти рішень чергової одинадцятої сесії

Орієнтовний перелік питань,

які пропонуються на розгляд обласної ради в рамках

 11 чергової сесії

Розпорядження про скликання сесії

Графік засідань постійних комісій

1. Про зняття з розгляду депутатських запитів.
2. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
3. Про нові депутатські запити.
 3.1. Про депутатський запит Юрія СМАЛЯ щодо відшкодування з обласного бюджету коштів для КНП «Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» ХОР на утримання відділення с. Голозубинці та фінансування встановлення ліфтової системи закладу
4. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
5. Про призначення Костюка Олександра Олександровича директором комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Хмельницької обласної ради.
6. Про призначення Ланець Валентини Миколаївни на посаду директора Бахматовецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
7. Про призначення Капучак Алли Борисівни на посаду директора Дунаєвецького психоневрологічного інтернату.
8. Про призначення Прокопова Івана Григоровича на посаду директора Мілівецького психоневрологічного інтернату.
9. Про призначення Соломіної Любові Юріївни на посаду директора Кушнирівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.
10. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного  майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність  Заслучненської сільської  ради   Хмельницького району Хмельницької області.
11. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного  майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність  Теофіпольської селищної ради   Хмельницького району Хмельницької області.
12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
13. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачі її у комунальну власність Дунаєвецької міської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
14. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області майна з комунальної власності Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
15. Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 19 жовтня 2011 року № 17-6/2011 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, управління якими здійснює Хмельницька обласна рада»
16. Про встановлення дочірньому підприємству приватного акціонерного товариства «Оболонь» «Красилівське» меж зони санітарної охорони ділянки «Прозора» Красилівського родовища питних підземних вод.
17. Про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.
18. Про надання державному підприємству «Хмельницьке лісомисливське господарство» у користування мисливських угідь.
19. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний дерматовенерологічний центр» Хмельницької обласної ради
20. Про внесення змін до видів економічної діяльності Учбового центру житлово-комунального господарства
21. Про виконання плану роботи обласної ради на 2021 рік.
22. Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 грудня 2020 року № 14-1/2020 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».
23. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції в Хмельницькій області.
24. Про виконання обласного бюджету Хмельницької області за 2021 рік.
25. Про демонтаж пам’ятника Миколи Островського у місті Шепетівка.