Проєкти рішень чергової сьомої сесії

 

Орієнтовний перелік питань,

які пропонуються на розгляд обласної ради в рамках

чергової 7 сесії

Розпорядження про скликання сесії

Графік засідань постійних комісій

№ з/п Назва питання
 1. Про звіт голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК.
 2. Про звіт голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія ГАМАЛІЯ про здійснення обласною державною адміністрацією делегованих їй Хмельницькою обласною радою повноважень.
 3. Про зняття з розглядудепутатських запитів.
4. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
 5. Про нові депутатські запити.
 5.1. Про депутатський запит Світлани ПАВЛИШИНОЇ щодо виділення з обласного бюджету коштів на оплату робіт згідно проєктно – кошторисної документації по проєкту технічного переоснащення теплових мереж та котельні Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
 5.2. Про депутатський запит Аліни КОВАЛЬ щодо виділення з обласного бюджету коштів на придбання пересувного цифрового мамографа для КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради.
5.3.
Про депутатський запит Тетяни КРУПИ щодо виділення з обласного бюджету коштів на ремонт та облаштування приміщення комунальної установи «Публічна бібліотека» Ямпільської селищної ради Шепетівського району.
5.4.
Про депутатський запит Юрія СМАЛЯ щодо проведення капітального ремонту ділянки автомобільної дороги від траси Н-03 до сіл Верхняки та Миролюбне Миролюбленської територіальної громади Хмельницького району.
5.5.
Про депутатський запит Михайла ПУХКОГО щодо виділення з обласного бюджету коштів Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова на відновлення регіонального замовлення до минулорічних показників та на ремонт даху адміністративного корпусу.
5.6.
Про депутатський запит Віктора БУРЛИКА щодо виділення з обласного бюджету коштів для виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту або реконструкції 25-метрового басейну Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.
5.7.
Про депутатський запит Віктора БУРЛИКА щодо недопущення забудови Національного природного парку «Подільські Товтри».
5.8.
Про депутатський запит Віктора ЧУБАРЯ щодо затягування досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11 лютого 2021 року за № 12021400000000065.
5.9.
Про депутатський запит Оксани НАТАЛЬСЬКОЇ щодо виділення з обласного бюджету коштів на придбання автобуса для Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В. І. Заремби.
5.10.
Про депутатський запит Олександра ПАЛІЯ щодо виділення з обласного бюджету коштів для завершення робіт з приєднання трансформаторної підстанції обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство Левада-Гречани» до електромереж АТ «Хмельницькобленерго».
5.11.
Про депутатський запит Галини КАРНАСЕВИЧ щодо виділення з обласного бюджету коштів на капітальний ремонт сходового маршу Лісоводського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.
5.12.
Про депутатський запит Андрія КОЗЮРИ щодо передбачення в обласному бюджеті на 2022 рік коштів на ремонт ділянки дороги протяжністю 20 км з міста Нетішин до села Лютарка Ізяславської територіальної громади.
5.13.
Про депутатський запит Андрія КОЗЮРИ щодо фінансування систем блискавкозахисту та протипожежного захисту в закладах освіти м. Нетішин.
5.14.
Про депутатський запит Андрія КОЗЮРИ щодо передбачення в обласному бюджеті на 2022 рік коштів на закупівлю лікувального харчування для хворих на муковісцидоз.
5.15.
Про депутатський запит Вадима ЛОЗОВОГО щодо виділення з обласного бюджету коштів для виготовлення проєктно-кошторисної документації на проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури національного значення Вежа-каплиця аріанська (соціанська) у с. Тихомель Ямпільської територіальної громади Шепетівського району.
5.16.
Про депутатський запит Ігоря ГАЯ щодо будівництва та облаштування дитячого спортивного майданчика для Кадиєвецького ліцею Орининської територіальної громади Кам’янець-Подільського району.
6. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
 7. Про призначення ПОБЕРЕЖНОГО Анатолія Івановича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
 8. Про припинення шляхом ліквідації Вовковинецької гімназії Хмельницької обласної ради.
 9. Про припинення шляхом ліквідації Орининської гімназії Хмельницької обласної ради.
 10. Про створення Яблунівського психоневрологічного інтернату.
 11. Про встановлення розміру статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» Хмельницької обласної ради.
 12. Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 червня 2021 року  № 21-5/2021 «Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2021 році».
 13. Про надання згоди  на поділ земельної ділянки.
 14. Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 квітня 2007 року № 26-8/2007 «Про затвердження Порядку списання матеріальних цінностей з балансу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» (зі змінами).
 15. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
 16. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області з комунальної власності  Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
 17. Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області з комунальної власності Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
 18. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Дунаєвецької міської ради.
 19. Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Хмельницької міської ради Хмельницького району Хмельницької області.
 20. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області.
 21. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Кам’янець-Подільської міської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
 22. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
 23. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
 24. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Наркевицької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.
 25. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Новодунаєвецької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
 26. Про делегування окремих повноважень Хмельницької обласної ради Хмельницькій обласній державній адміністрації.
 27. Про внесення змін до рішення обласної ради від 15 вересня 2021 року № 26-6/2021 «Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги на 2021 рік».
 28. Про внесення змін до рішення обласної ради від 27 вересня 2018 року № 28-21/2018 «Про програму фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2018 – 2022 роки» (зі змінами).
29. Про обласну програму погашення заборгованості із заробітної плати та інших обов’язкових платежів обласної фірми «Кіновідеопрокат» та Хмельницької обласної фірми «Фармація».
 30. Про програму сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху в населених пунктах Хмельницької області на 2022-2026 роки.
 31. Про програму розвитку волейболу у Хмельницькій області на 2022 – 2026 роки.
32.
Про обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2022 рік.
 33. Про обласну цільову соціальну програму «Молодь Хмельниччини» на 2022-2025 роки.
 34. Про цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання у Хмельницькій області на 2022 – 2025 роки.
 35. Про програму підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2022-2026 роки.
36. Про програму «Питна вода Хмельниччини» на 2022 – 2026 роки.
 37. Про внесення змін до Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018 – 2022 роки.
 38. Про внесення змін до обласної програми централізованого забезпечення медичних закладів медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення на 2021 – 2023 роки.
 39. Про внесення змін до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018 – 2021 роки.
 40. Про виконання Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018 – 2020 роки.
 41. Про виконання обласної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, операції Об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки.
 42. Про виконання обласної програми архівної справи на 2018 – 2021 роки.
 43. Про виконання програми формування страхового фонду документації Хмельницької області на 2018 – 2021 роки.
 44. Про виконання програми збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2015 – 2020 роки.
 45. Про виконання Обласної програми розвитку культури і духовності на період до 2020 року.
 46. Про Програму економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2022 рік.
 47. Про обласний бюджет Хмельницької області на 2022 рік.
 48. Про Антикорупційну програму Хмельницької обласної ради на 2022 – 2025 роки.
 49. Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 квітня 2021 року № 47-4/2021.
 50. Про обласний конкурс «Гордість Хмельниччини».
 51. Про обласну премію імені Володимира Ґериновича за кращу роботу у галузі історико-культурних та краєзнавчих досліджень.
 52. Про план роботи обласної ради на 2022 рік.
 53. Про проголошення 2022 року Роком Української повстанської армії.
 54. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.
 55. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України щодо результатів розслідування PandoraPapers.
 56. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.
 57. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.
НА РОЗГЛЯД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ
1 ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Голови Верховної ради України щодо недопущення закриття стаціонарних поштових відділень «УКРПОШТИ».
2 ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо неприпустимості набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр. № ВР 5600).
3 ПК Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та обласних рад України щодо здійснення невідкладних заходів із забезпечення фінансової спроможності районних рад.
4 ПК Про внесення змін до обласної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2021 рік.
5 ПК Про Програму фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку Хмельницької області на 2022 рік.
6 ПК
Про утримання учнів (вихованців) у закладах освіти із збереженням у складі інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців) за рахунок коштів обласного бюджету.
7 ПК
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.