Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Аграрне виробництво було та залишається однією із пріоритетних галузей економіки. Це – основа життєдіяльності держави, нашого краю зокрема, запорука стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Сільськогосподарське виробництво на Хмельниччині здійснюють 2,5 тисячі підприємств різних форм власності.

Приємно констатувати, що Хмельниччина протягом останніх років традиційно знаходиться в числі лідерів з виробництва основних сільськогосподарських культур. Окрім того, сільські трударі області стабільно входять до п’ятірки кращих щодо кількості поголів’я великої рогатої худоби, валового виробництва молока.

Такі вагомі досягнення є результатом  ефективної та наполегливої роботи керівників і спеціалістів, механізаторів і комбайнерів, працівників ферм – усіх, хто піклується про продовольчу безпеку нашого краю і держави в цілому.

Пріоритетом для керівництва області залишається всебічна фінансова підтримка сільськогосподарського виробника, поліпшення аграрної інфраструктури та розвиток соціальної сфери села.

Переконана, що агропромисловий комплекс Хмельниччини має достатній потенціал, аби максимально зміцнити провідні позиції на вітчизняному ринку продовольства та покращити добробут наших громадян.

Висловлюю вам, шановні хлібороби, слова глибокої поваги і вдячності за вашу працю, любов до різної землі і примноження кращих хліборобських традицій.

Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я і щастя, благополуччя та нових вагомих досягнень!

Нехай під мирним сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі – символ достатку й добробуту!

         Слава вам, шановні хлібороби!

Слава Україні!

З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної  ради

попередня статтяДо складу Консультативної ради ветеранів обрано делегатів від Шепетівщини
наступна статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з Днем Гідності та Свободи