Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку


Шановні представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку!

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й день нашої спільної вдячності та поваги до людей старшого покоління, які створили основу для успіхів сьогодення і своїм прикладом показали, як потрібно працювати на благо рідного краю та країни.

Ви, люди старшого покоління, – джерело народної мудрості. Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є тих, хто розбудовує країну сьогодні. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за життя. Адже найбільшим вашим багатством є досвід, знання, вміння та мудрість.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Для нинішніх літніх людей завжди понад усе були честь, вихованість та толерантність – ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.

Проте, на жаль, маємо чесно сказати, що і сьогодні багато людей поважного віку страждають від соціальних проблем в повсякденному житті, особливо, коли для багатьох пенсіонерів основним джерелом існування є пенсія, розмір якої не забезпечує нормального життя. Однією з найболючіших проблем є недоступність адекватного медичного обслуговування для людей з низькими доходами, якими є переважна більшість пенсіонерів.

Тож нехай тепло людських сердець зігріває ваші зболені душі і додає сил та віри у мирне і щасливе майбутнє України!

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків!

Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З глибокою повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради