Привітання голови обласної ради Віолети Лабазюк зі святом Воскресіння Господнього

Дорогі земляки!

Шановні жителі Хмельниччини!

У ці весняні дні щиро вітаю вас зі святом Воскресіння Господнього!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не лише тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Відзначення найбільшого християнського свята сьогодні проходить у досить складний період: в Україні триває війна із російським агресором-окупантом, який завдав й надалі завдає нам багато бід та руйнувань.

Сьогодні ми відкриваємо своє серце у щирій молитві до Воскреслого Христа за нашу Батьківщину, за мир та спокій на нашій Українській землі, за добробут та затишок у кожній українській родині. Сьогодні, у непрості часи для нашої України, ми непохитно віримо – Господь не залишить нас. Адже Великдень символізує духовне відродження, перемогу добра над злом, які дуже потрібні всім нам, всій українській нації.

Згадаймо у ці дні усіх, хто віддав життя за Україну. Не забуваймо про їх родини, про поранених, демобілізованих, про наших захисників, які зустрічають свято на передовій. Тож нехай Боже благословення береже наших воїнів світла і добра!

Нехай Великодні дзвони вселяють у наші душі переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Єднаймося у молитві у найбільшому християнському святі, аби світло розігнало темряву над нашою Україною!

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашій державі, здійснення найзаповітніших сподівань!

Нехай це величне свято Великодня принесе любов та світло у наші родини, а головне – здоров’я і мир нам усім.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Меджибіж – місто межи богами та людьми
наступна статтяНа час війни роздрукований листок непрацездатності є підставою для нарахування допомоги від Фонду соціального страхування України