Привітання голови обласної ради з нагоди Дня міста Славута

Шановні славутчани та гості міста!

   Прийміть найщиріші вітання від депутатів обласної ради, від мене особисто з прекрасним святом, яке ви традиційно відзначаєте в день великого християнського свята – Різдва Пресвятої Богородиці – Днем міста Славута!

        За чотири сторіччя існування місто пройшло непростий шлях свого становлення та розвитку. З невеличкого поселення воно перетворилося у розвинене сучасне місто зі статусом центру територіальної громади.

Для одних Славута є місцем їх народження, іншим – містом проживання або відвідин, але кожному, хто доторкнеться до цього куточка Волинського краю, обов’язково западе в очі краса міста, яка закладена вже в його назві.

У свій час тутешні лісові і водні багатства звабили князів Сангушків перенести у містечко свою резиденцію. Саме княжий рід сприяв потужному розвитку не лише промислового виробництва а й культури та духовності в краї. У Славуті й донині працює декілька підприємств, заснованих князями Сангушками. Саме тому славутчани шанують пам’ять про славний княжий рід.

Невпинно розвивається Славута і в наші дні. Ціла низка підприємств успішно подолали економічні труднощі в період становлення та зуміла налагодити виробництво своєї продукції в нових економічних умовах.

Сьогодні Славута – це місто розвинутої промисловості, соціальної сфери, місто, яке славиться високими здобутками у галузі освіти і науки, досягненнями у спорті та мистецтві.

        Приємно зазначити, що саме Славута впродовж останніх років демонструє області, як можна зберігати соціально-економічну стабільність, завжди адекватно реагувати на суспільні виклики, бути прикладом динамічного поступу в успішному вирішенні багатьох проблем економіки, міського господарства, соціальних питань.

        Тож нехай зростає і надалі в любові та достатку ваше славне місто, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!

        У цей святковий день щиро вітаю усіх мешканців та гостей Славути з днем народження чудового міста та святом Різдва Пресвятої Богородиці!

        Бажаю оптимізму, здоров’я, натхнення та успіхів у благородній праці задля зміцнення власного добробуту та розбудови міста Славута!

        Зі святом, дорогі славутчани!

        З Днем міста!

З найщирішими побажаннями

голова обласної ради    Віолета ЛАБАЗЮК

попередня статтяПеретворимо пластик на добро: пілотний проєкт “Япомога” стартував в області
наступна статтяУряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та спростив норми верифікації вакцинації