Публічні консультації “Регіональний вимір Плану України”

Сьогодні у місті Київ відбулися публічні консультації «Регіональний вимір Плану України», присвячені обговоренню секторальних реформ та ініціатив, які обговорюються в рамках Плану відновлення України та його основних напрямків.

Захід організований Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерством економіки.


У заході в режимі онлайн взяла участь голова обласної ради, віце-президент Української Асоціації районних та обласних рад з питань соціальної політики і охорони здоров’я Віолета Лабазюк.

Разом зі своїми колегами Віолета Олександрівна долучилася до обговорення панельної дискусії на тему «Виклики та рішення для малого та середнього бізнесу, стимулювання розвитку агросектору та євроінтеграції.

Метою Плану України є побудова спроможної сервісної та цифрової держави з ефективною системою місцевого самоврядування, яка забезпечує захист інтересів громадян, стійкість та безперервність роботи органів державної влади, спроможність та прозорість реалізації заходів з відновлення України від наслідків війни, а також реалізацію політик, спрямованих на отримання членства в ЄС. Реалізація Плану України також дозволить прискорити відновлення громад та регіонів, які постраждали внаслідок збройної агресії та забезпечити сталий економічний розвиток держави в цілому.

Під час публічних консультацій обговорили, зокрема, такі питання:

1) Регіональна політика, децентралізація і Архітектура відновлення;

2) Людський капітал

3) Виклики та рішення для малого та середнього бізнесу, стимулювання розвитку агросектору

4) Політики посилення енергетичного сектору

5) Зелена трансформація та захист довкілля, діджиталізація та євроінтеграція.

Участь у консультаціях взяли представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства економіки України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах ветеранів України та Міністерства здоров’я України. Також до проведення консультацій залучені представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства енергетики, Міністерства цифровізації України, представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Офісу реформ Кабінету Міністрів України, а також Всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування, та безпосередньо представники місцевих органів виконавчої влади та ОМС. Від Європейської спільноти участь у заході візьмуть заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні Ремі Дюфло та Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін Єґер та інші представники дипломатичного корпусу країн ЄС.

попередня статтяТрьом комунальним закладам відвантажено допомогу з гуманітарного штабу обласної ради
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!