Питання діяльності комунальних закладів – на контролі обласної ради

Вчора голова обласної роди Віолета Лабазюк та начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату облради Едуард Монастирський здійснили робочі візити до закладів комунальної власності Хмельницької обласної ради, зокрема  КНП” Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, підстанції №1 даного Центру та навчально – тренувального відділу.

Разом з тимчасово виконуючою обов`язки керівника Ларисою Чубенко представники облради оглянули приміщення закладів охорони здоров`я, ознайомились з матеріально-технічною базою  та роботою оперативної служби підприємства. Також приділили належну увагу обговоренню питань підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону та належного стану укриттів.

Як зазначила Віолета Лабазюк, всі приміщення потребують значного фінансування на проведення ремонтних робіт для повного забезпечення  ефективної роботи Центру та створення належних умов для працівників. Тому Віолета Олександрівна рекомендувала керівництву закладу посилено працювати у напрямку залучення фінансового ресурсу, зокрема й через іноземні гранти та благодійні організації з метою покращення роботи Центру.

Сьогодні сфера охорони здоров`я області потребує посиленого фінансування у зв`язку з повномасштабною війною в країні. Наразі на Хмельниччині проживає близько 130 тисяч вимушено переміщених осіб, що складають додаткове навантаження на заклади та медичний персонал. Хочу зазначити. що обласна рада, як власник даних комунальних установ й надалі буде працювати у напрямку залучення коштів для покращення матеріально-технічної  бази ефективнішої роботи закладів“,- зазначила Віолета Лабазюк.

Також головою облради було відвідано об’єкти комунальної власності КП “Облпаливо”, де посадовець детально ознайомилась із проблемними питаннями підприємства, обговоривши з його керівником Михайлом Блідним напрацювання подальших шляхів їх вирішення.

попередня статтяУкраїна отримала вакцину проти гепатиту В та кору в якості гуманітарної допомоги
наступна статтяУчбовий центр житлово-комунального господарства: 60 років підготовки робітничих кадрів