Разом – у переможний рік!

2023 рік – обов’язково стане роком нашої спільної Перемоги над ворогом. Задля цього минулого року мільйони українців об’єднали свої зусилля та кожен на своєму фронті працював, підтримував економіку, донатив, допомагав ЗСУ та переселенцям.

Потужною ланкою, яка кожен день продовжує активно працювати  задля мирного майбутнього незалежної України є представники бізнесу Хмельниччини. З перших днів повномасштабного вторгнення вони організували безперебійну роботу та забезпечили необхідними речами, амуніцією, продуктами харчування та іншим тих, хто цього вкрай потребує.

Сьогодні до штабу гуманітарної допомоги обласної ради надійшов гуманітарний вантаж від ГО “Бо сильні разом” спільно з волонтерським штабом «Українська команда» та підприємцем Валентиною Вознюк.

Благодійники передали майже 2 тонни нового жіночого літнього одягу, який незабаром буде спрямовано на потреби вимушено переміщених осіб. Усі необхідні речі переселенці зможуть отримати у Центрі видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради, що знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 60, що у приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Також днями до штабу гуманітарної допомоги обласної ради надійшла провізія від нашого земляка-волонтера Юрія Лисака та іноземного партнера Michał Dryndos.

Дякуємо всім за співпрацю!

 

 

 

попередня статтяПідсумки 2022 року: ринок праці Хмельниччини
наступна статтяУ Хмельницькій обласній раді лунала коляда