Робоча поїздка Віолети Лабазюк до США триває

Продовжується робоча поїздка голови обласної ради Віолети Лабазюк до Вашингтону.

У рамках «Ukrainian Week» у столиці США триває налагодження діалогу з американськими політичними лідерами з метою зміцнення партнерства.

Черговий день робочої поїздки був насичений цікавими зустрічами з американськими дипломатами, політиками, членами Палати представників США.

У приватному національному клубі для членів республіканської партії Capitol Hill Club відбулася зустріч делегації з американським дипломатом, колишнім Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, який один з перших засудив анексію Криму, захоплення та окупацію росією східних регіонів, і наразі  відстоює інтереси України.

Також відбувся діалог за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, координатора Платформи американсько-українського партнерства Павла Унгуряна, представників органів місцевого самоврядування, народних депутатів та громадських діячів України.

Разом із делегаціями Волинської та Львівської областей голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з сенатором Кевіном Крамером – відомим американським політиком-республіканцем, членом Палати представників США від штату Північна Дакота.

«Працюємо у рамках українського тижня у Вашингтоні. Теми для обговорення незмінні – посилення співпраці та партнерства, розширення можливостей підтримки України у військовій, економічній та гуманітарній сферах. Ми усвідомлюємо наскільки сьогодні вагоме значення відіграє міжнародна допомога  у військовому та гуманітарному напрямку для Хмельниччини зокрема, і України загалом. Адже це – нові перспективи для нашої держави, які наближають Перемогу. Неабияку роль відіграватиме міжнародний досвід у рамках відновлення та відбудови України та всебічного розвитку усіх сфер життєдіяльності нашої держави. Іноземним друзям дякую за цю підтримку, – зазначає Віолета Лабазюк. – Попри всі складнощі Україна наближає до реалізації свою європейську мрію. Тому важливо, аби іноземні партнери чули з перших уст про ситуацію в нашій державі, про події на фронті, героїзм наших військовослужбовців та життя в тилу, про захист українським народом демократичних цінностей усього цивілізованого світу».

Члени делегації з України взяли участь й у Національному зібранні для молитви та покаяння, яке організували американські християнські лідери.

У дуже особливому та символічному місці – одному з найбільших світових музеїв Біблії. Разом у молитві звернулись до Господа – за мир в усьому світі, за закінчення людських страждань, за торжество Світла над темрявою. З вірою у велику силу молитви просили Божого захисту Україні та її відважним синам і донькам.

Відвідали захід й спікер Палати представників США Майк Джонсон, конгресмени Гері Палмер та Роберт Адерхолт, політичні лідери США.

попередня статтяЯк отримати інформацію з реєстру Національного інформаційного бюро
наступна статтяЗміни щодо надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам