Розпочато партнерство із Київською школою державного управління імені Сергія Нижного

23 лютого голова обласної ради Віолета Лабазюк у ході робочої поїздки до Києва підписала Меморандум про співпрацю між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією “Київська школа державного управління імені Сергія Нижного”.

Підписаний документ передбачає створення постійно діючої платформи для взаємодії  органів місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана із формуванням та реалізацією в Україні дієвої та інклюзивної соціальної політики щодо ветеранів війни.

Якщо детальніше, то  плануються такі напрямки роботи:

  • проведення стратегічних сесій, форумів, круглих столів, експертних обговорень;
  • організація просвітницьких заходів, спрямованих на правильне сприйняття суспільством ветеранів війни;
  • проведення громадської експертизи проєктів нормативно-правових актів з питань реалізації прав ветеранів війни;
  • здійснення аналітичних досліджень реалізації соціальної політики щодо ветеранів війни;
  • комунікаційна підтримка цільових соціальних груп щодо здійснення ветеранської політики.

Сьогодні ветеранське питання є одним із пріоритетних напрямків роботи обласної влади. Чимало ветеранів вже перебувають у пошуках шляхів для відновлення та адаптації; поряд з тим, левова  частка роботи у цьому напрямку передбачається у найближчі роки, і навіть десятиліття.

Також у ході робочої поїздки Віолета Лабазюк взяла участь у експертній дискусії «Інноваційні підходи до ветеранської політики: успішні регіональні кейси», організованій ГО “Київська школа державного управління імені Сергія Нижного».

Дискусія зібрала фахову експертну аудиторію з числа державників, керівників обласних військових адміністрацій, центральних органів виконавчої влади, представників місцевих органів влади, лідерів громадянського суспільства.

Захід відбувся з метою посилення діалогу між різними стейкхолдерами ветеранської політики для її гармонізації в умовах подолання викликів, що виникають під час повномасштабної російської агресії.

Сьогодні спільними зусиллямии ми готуємо надійний фундамент для того, аби наші ветерани почували себе впевнено у цивільному соціумі та були повноцінними учасниками громадянського суспільства.

попередня статтяПрограма життєстійкості: Мінсоцполітики запрошує територіальні громади до участі в проєкті
наступна статтяЗапрошуються представники громад на навчальну програму «Кроки для спеціалістів. Організація надання соціальних послуг в територіальній громаді»