Розпочато прийом заявок на участь у першому (онлайн) турі  П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового

Запрошуються талановиті, харизматичні, яскраві виконавці до участі у П’ятому ювілейному Всеукраїнському конкурсі естрадної пісні імені Миколи Мозгового. Конкурс проводиться обласним науково-методичним центром культури і мистецтва під патронатом голови обласної ради Віолети Лабазюк.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс естрадної пісні імені М.Мозгового від 1 березня до 10 квітня 2023 року проводиться прийом заявок на участь у І (онлайн) турі конкурсу. Його учасникам необхідно надіслати на електронну адресу  заявку на участь.

Обов’язковою умовою І (онлайн) туру є виконання 2 пісень, одна з яких – авторства Миколи Мозгового.

Конкурс є даниною пам’яті видатному земляку – унікальному українському естрадному співаку, композитору-пісняру, народному артисту України Миколі Петровичу Мозговому, який народився у селі Сарнів, що на Хмельниччині.

Мета конкурсу:

презентація Хмельниччини у державі та світі, формування позитивного іміджу нашої області, як регіону з розвиненою культурою і багатими мистецькими традиціями;

– вшанування пам’яті та творчої спадщини Миколи Мозгового;

– розвиток національного пісенного мистецтва, популяризація творів української естради;

– підвищення виконавської майстерності естрадних співаків;

– обмін досвідом роботи педагогів-вокалістів.

попередня статтяНа Хмельниччині попрощались із загиблими Героями-рятувальниками
наступна стаття«Нова українська школа – середовище щасливого дитинства»