Розпочався прийом заявок на технологічні змагання TEKNOFEST 2024 у Туреччині

Найбільші у світі технологічні змагання TEKNOFEST у Туреччині – Фестиваль авіації, космосу та технологій проводяться з 2018 року, а цього року проходитимуть у 46 основних категоріях та 117 підкатегоріях.

TEKNOFEST – перший та єдиний у Туреччині фестиваль аерокосмічної та технологічної промисловості, організований за співпраці багатьох організацій, які відіграють вирішальну роль у розвитку національних технологій у Туреччині.

У TEKNOFEST 2024 року будуть проведені 46 різноманітних технологічних конкурсів, за якими із цікавістю стежила молодь, серед яких конкурси «Ракета», «Модель супутника», «Штучний інтелект у  сфері охорони здоров’я», «Біотехнологічні інновації», «Цифрові технології в промисловості», «Симулятор летючого автомобіля», «Освітні технології», «Автономний транспортний засіб Роботаксі», «Сільськогосподарські технології», «Бойові БПЛА», «Моделі мікросфем».

На відміну від змагань  2023 року, у межах TEKNOFEST 2024 вперше будуть відкриті для заявок такі змагання, як «Бездротовий зв’язок», «Блокчейн», «Системи протиповітряної оборони», «Фінансові технології», «Морські БПЛА», «Smart Wi-Fi Coverage» та «TEKNOFEST Robolig».

У змаганнях, які орієнтовані на освітні сфери майбутнього, братимуть участь учні початкової та старшої школи, студенти закладів вищої освіти та професійно-технічних закладів (спеціалісти, аспіранти, випускники).

Заявку на участь в змаганнях можна заповнити на вебсторінці www.teknofest.org/ до 20 лютого 2024 року.

попередня статтяРозпочато серію вебінарів про подолання освітніх втрат для управлінців
наступна статтяМистецький конкурс культурно-мистецьких проєктів на організацію і проведення заходів з промоції читання 2024: деталі участі