Розширення міжнародної співпраці продовжується

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з генеральним секретарем Арабської ради в Україні Мохаммадом Фараджаллахом та радником почесного консула України в САР (Сирія) Хуссаном Раадом.

У рамках робочої зустрічі сторони обговорили шляхи налагодження співпраці між Хмельницькою обласною радою та Арабською радою в Україні.

Зокрема, йшла мова про залучення необхідної гуманітарної допомоги для внутрішньо-переміщених осіб, закладів охорони здоров’я області, підтримки та оздоровлення діток, які виховуються і здобувають освіту в установах інтернатного типу.

У свою чергу, пан Мохаммад розповів про свою безпосередню діяльність в інформаційній політиці з протидії російській пропаганді на просторі країн арабського світу, тим самим продемонстрував свою чітку громадянську позицію.

За його сприяння представники арабської діаспори в Україні, в тому числі у Хмельницькій області, та низка арабських країн долучаються до благодійної допомоги постраждалим від війни, підтримують гуманітарно українські підрозділи, які забезпечують порядок і оборону країни.

Спільними зусиллями, за підтримки іноземних країн залучаємо всі можливі ресурси для наближення Української Перемоги.

попередня статтяКонкурс «Час діяти, Україно!»: громади можуть залучити на власний розвиток до 100 тисяч гривень
наступна статтяУ Меджибожі експонується виставка міжнародного проєкту «ЛЯЛЬКИ ДЛЯ НЕНАРОДЖЕНИХ»