Рятувальників привітали з професійним святом

17 вересня в нашій державі відзначають професійне свято люди мужньої професії, ті, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу у хвилину біди, повертати віру у прийдешній день.

Напередодні Дня рятівника у колективі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області відбулося урочисте зібрання.

Від імені голови обласної ради Михайла Загородного, всього депутатського корпусу та себе особисто рятувальників краю привітала заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко.

У своєму вітальному слові вона зазначила, що люди цієї професії викликають заслужену повагу і шану кожного мешканця області, адже саме рятувальники першими приходять на допомогу людям, дають надію і оптимізм  постраждалим.

«Без перебільшення, ви є героями наших днів, адже щоденно утверджуєте добро і злагоду, рятуючи життя людей. Ваші мужні руки і великі серця врятували не одне людське життя», – сказала посадовець під час виступу. На підтвердження своїх слів Тетяна Іванівна пригадала подію, в якій особисто була потерпілою, і стикнувшись з роботою рятувальників, переконалася у їх впевненості і організованості під час здійснених ними оперативних дій.

Тетяна Зеленко подякувала рятівникам за вірність присязі українському народові, побажала міцного здоров’я, злагоди і спокою у родинах і мінімум тривожних викликів.

За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня рятівника – кращі працівники служби були нагороджені Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

Не залишилися поза увагою і ветерани, які отримали на свою адресу слова вдячності за їх вклад у становлення та розвиток пожежно-рятувальної служби Хмельниччини. Вони й сьогодні свій багатий професійний життєвий досвід передають молодому поколінню.

Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників ДСНС, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Едуард Братко, вітаючи весь особовий склад управління з професійним святом, подякував усім за повсякденну та непросту службу.

Очільник відомства зупинився на кількох цифрах. За його словами, з початку 2017 року підрозділами управління здійснено 7 тисяч 721 бойовий виїзд, під час цих подій – на пожежах, у снігових заметах, водних об’єктах та інших надзвичайних подіях врятовано 793 людини.

З початку року саперами піднято і знешкоджено 628  вибухових предметів часів минулих війн. До слова, саме сапери Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області здійснюють свою діяльність ще у 9-ти областях держави.