Ринок праці Хмельниччини: яких фахівців потребують роботодавці?

З початку року послугами служби зайнятості скористалися 51,2 тис. громадян.

Завдяки наполегливій праці фахівців та надійній співпраці з роботодавцями, соціальними партнерами:

– працевлаштовано 13,6 тис. осіб, в тому числі 9,6 тис. зареєстрованих безробітних;

– професійне навчання пройшли 2,3 тис. безробітних;

– видано 6 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності громадянам 45+;

– до громадських та інших робіт тимчасового характеру  було залучено 2,2 тис. осіб;

– одноразову допомогу по безробіттю на відкриття підприємницької діяльності отримали 11 безробітних;

– 42 роботодавця отримали право на компенсацію єдиного соціального внеску за 65 безробітних працевлаштованих на нові робочі місця.

Протягом січня – серпня 2021 року до Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 20,6 тис. вакансій від 4,4 тис. роботодавців. Ситуація на ринку праці Хмельниччини характеризується постійним попитом на працівників в переробній промисловості (23,2%), в сільському та лісовому господарстві (21,2%), в торгівлі (13,8%), в галузі транспорту (6,9%), в охороні здоров’я та надання соціальної допомоги (5,2%), в освіті (3,7%).

Станом на 1 вересня 2021 року актуальними були 2,6 тис. вакансій, на одну вакансію претендувало 4 безробітних. Кількість зареєстрованих безробітних становила 11,3 тис. осіб, в тому числі 323 військовослужбовців – учасників АТО (ООС).

Нагадуємо! До Хмельницької обласної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися усі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також зайняті громадяни, які бажають змінити місце роботи або працевлаштуватися за сумісництвом. Усі послуги надаються БЕЗКОШТОВНО!

  За матеріалами Хмельницького обласного центру зайнятості

попередня статтяСтарост запрошують взяти участь у онлайн-навчанні
наступна статтяВіолета Лабазюк:  «Консультативна рада ветеранів при обласній раді має відповідально підійти до реалізації завдань, націлених на забезпечення соціального захисту ветеранів війни та членів сімей загиблих»