Шановні друзі!

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Лише в нашій області проживає більше 127 тисяч осіб з інвалідністю усіх категорій, у тому числі майже 80 тисяч – загального захворювання та 5 тисяч 917 – дітей-інвалідів до 18 років, які потребують підтримки від держави.

На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити серед людей і бути корисними суспільству. Адже ми всі рівні перед Богом.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року. Ми не маємо права  забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують допомоги й уваги.

Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Тож хочеться побажати їм здоров’я, витримки, оптимізму, а також втілити в реальність свої  плани та задуми.

У цей день хочу подякувати всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні!

З повагою Віолета ЛАБАЗЮК,

 голова обласної ради

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Лише на злагодженому діалозі та співпраці маємо вирішувати нагальні питання розвитку громад»
наступна статтяУ пріоритеті – забезпечення соціальних гарантій осіб з інвалідністю