Шановні жителі Хмельниччини!

В рамках підписаного між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «ЕПІ-ПРОСВІТА» Меморандуму про співпрацю та партнерство триває реалізація гуманітарно-освітнього проєкту «Гуманітарна незалежність» для батьків дітей з епілепсією та іншими інвалідностями.

Реалізація проєкту включає:

  • надання гуманітарної допомоги у вигляді памперсів, специфічних засобів гігієни (трубки, штучні носи, тощо), пелюшок, кремів та іншого на термін 2-х місяців;
  • надання груп психологічної підтримки протягом 2-х місяців.
  • надання юридичної підтримки протягом 2-х місяців.
  • надання особистого асистента, який допоможе заповнити заяви та заявки для отримання гарантованого державного забезпечення ліками та гуманітарною допомогою.

В рамках курсу проводиться відбір 50 сімей. В подальшому передбачено повторюваність проєкту кожні 3 місяці для нових учасників.

Станом на 21 листопада 2023 року 20 сімей з Хмельницької області вже підтвердили свою участь у проєкті. Запрошуємо усіх, хто бажає взяти участь, заповнити заявку, перейщовши за посиланням: http://surl.li/iiahw

В разі виникнення запитань відносно проєкту просимо звертатися до ГО «Епі-Просвіта»: epiprosvita@gmail.com, https://epiprosvita.org.

попередня статтяСпівпраця обласної ради та Центру “Я – Маріуполь”: сьогодення та перспективи
наступна статтяПодякували військовому за самовіддану службу