Шановні жителі та гості Хмельниччини!

Любов до України починається з любові до рідного краю, до наймилішої і до болю знайомої нам ще з дитинства землі.

Сьогодні Хмельницькій області виповнюється 86 років.

Початок повномасштабної російсько-української війни переформатував життя українців кардинально. У нелегкий для нашої країни час випробувань Хмельниччина, як тиловий регіон, стала прихистком для більше сотні тисяч внутрішньо переміщених осіб. Понад пів сотні релокованих підприємств розпочали свою діяльність у громадах області.

Ми живемо у прекрасному регіоні, який має славетну історію та значний потенціал у багатьох сферах. Хмельниччина – це потужні промислові підприємства, аграрний простір, культурний спадок, розвинений туризм і не тільки. Нам є чим пишатися!

Саме за це ми любимо Хмельниччину і нізащо не дозволимо окупанту її плюндрувати. Це наша земля, це наша Україна, за яку платять життям кращі наші сини і доньки.

Глибоко переконані, що після перемоги наш регіон ще більше відкриється для туристів та інвесторів з усього цивілізованого світу. Стане ще більш цікавим та привабливим.

Це наша найдорожча земля, яка живить кожного з нас своєю силою, щоденно додає снаги та бажання жити, трудитись, творити.

           Слава Хмельниччині!

          Слава Україні!

Голова та депутатський корпус Хмельницької обласної ради

 

 

попередня статтяВідбулася XVII Подільська наукова історико-краєзнавча конференція
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!