Ще два авто доставлено на передову

Хмельниччина продовжує працювати як одна єдина волонтерська команда.  За більш ніж 5 місяців зі штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради було відправлено на передову не один 20-тонний вантаж провізії. Риторика роботи керівництва сьогодні спрямована на підтримку нашої держави на усіх фронтах.

Днями голова обласної ради Віолета Лабазюк передала 2 відремонтовані автівки та вантаж гуманітарної допомоги, зокрема продуктів харчування та засобів особистої гігієни для бійців 115 та 128 ОМБР. А для підняття бойового духу – дитячі малюнки та смаколики від господинь Хмельниччини.

Вона проінспектувала останні приготування перед поїздкою.  Як зазначила посадовець, гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів у штабі ретельно перевіряють, сортують і формують нові вантажі.

Доставити допомогу на позиції для бійців без вагань погодились небайдужі волонтери. На передовій вже отримали допомогу і передали вітання.

У свою чергу, Віолета Лабазюк подякувала захисникам за гідний захист нашої Батьківщини та побажала перемоги. Адже багато наших військових з Хмельниччини перебувають у лавах ЗСУ й ми всі чекаємо їх додому живими та неушкодженими.

Віримо у наших Героїв! Слава Україні!