Ще два авто доставлено на передову

Хмельниччина продовжує працювати як одна єдина волонтерська команда.  За більш ніж 5 місяців зі штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради було відправлено на передову не один 20-тонний вантаж провізії. Риторика роботи керівництва сьогодні спрямована на підтримку нашої держави на усіх фронтах.

Днями голова обласної ради Віолета Лабазюк передала 2 відремонтовані автівки та вантаж гуманітарної допомоги, зокрема продуктів харчування та засобів особистої гігієни для бійців 115 та 128 ОМБР. А для підняття бойового духу – дитячі малюнки та смаколики від господинь Хмельниччини.

Вона проінспектувала останні приготування перед поїздкою.  Як зазначила посадовець, гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів у штабі ретельно перевіряють, сортують і формують нові вантажі.

Доставити допомогу на позиції для бійців без вагань погодились небайдужі волонтери. На передовій вже отримали допомогу і передали вітання.

У свою чергу, Віолета Лабазюк подякувала захисникам за гідний захист нашої Батьківщини та побажала перемоги. Адже багато наших військових з Хмельниччини перебувають у лавах ЗСУ й ми всі чекаємо їх додому живими та неушкодженими.

Віримо у наших Героїв! Слава Україні!

попередня статтяВР заборонила знижувати виплати майбутнім пенсіонерам через зменшення доходу під час війни
наступна статтяЗахист працівників від приниження гідності та честі, його професійної репутації під час виконання трудової діяльності