Шістнадцяті педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського

20 грудня у сесійній залі Будинку рад відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Шістнадцяті педагогічні читання пам’яті М.М. Дарманського: організація освітнього процесу в сучасних умовах».

Відкриття урочистої частини педагогічних читань розпочалося з виступу Інни Шоробури, ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, дійсного члена Академії наук вищої школи України, члена-кореспондента НАПН України.

З вітальними словами до присутніх звернулася заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, яка  відзначила важливість проведення цього заходу та акцентувала увагу на значимості постаті Миколи Дарманського в розвитку освіти і науки на теренах Хмельницької області: “Тематика сьогоднішньої конференції співзвучна із тими педагогічними ідеями, які ніс Микола Миколайович у життя своїх колег, студентів, педагогів. Він сам був і залишається у нашій памяті великим гуманістом-реформатором освіти в регіоні. Приємно, що сьогодні науково-педагогічний колектив академії шанують пам’ять про Миколу Миколайовича Дарманського, бережуть та примножують його педагогічні надбання, прагнуть усіма своїми силами продовжити творчу і благородну справу виховання студентської молоді».

Доброю традицією стало нагородження лауреатів Хмельницької обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки та вручення іменних премій  за відмінне навчання та активну громадську діяльність.

Також Тетяна Зеленко вручила настільну медаль Миколи Дарманського “За наполегливість у науці” доценту кафедри суспільних дисциплін гуманітарно-педагогічної академії, кандидату історичних наук Віктору Адамському.

Перед глядачами виступили кращі солісти гуманітарно-педагогічної академії.

попередня стаття19 грудня – День адвокатури України
наступна статтяУ передчутті святкового дива