Шкільні автобуси та реанімобілі передано громадам

31 серпня у Хмельницькому на майдані Незалежності за участю голови обласної ради Віолети Лабазюк, представників обласної військової адміністрації  відбулося  вручення  спеціалізованих автомобілів екстреної медичної допомоги та шкільних автобусів.

“В умовах воєнного стану  автопарк  комунальне  підприємство “Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” за сприяння центральної влади вкотре поповнюється новими транспортними одиницями. Також завдяки співфінансуванню державного та місцевого бюджетів  поповнюються парки шкільних автобусів територіальних громад, – сказала Віолета Олександрівна.

Голова обласної ради наголосила: “Як би важко не було в сьогоднішній час, ми спільними зусиллями, кожен на своєму рівні, дбаємо про населення нашої області і України в цілому”.

Шість реанімобілів Citroen Jumper  типу «С»,  придбаних за рахунок коштів державного бюджету, передано до КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».  Вартість одного автомобіля  “екстренки” становить 2 млн 600 тис. гривень.

Транспорт  направлено до таких медичних закладів:

  • Новоушицька підстанція Кам’янець-Подільської СЕМД, лікарська бригада № 70;
  • Нетішинська підстанція Шепетівської СЕМД, лікарська бригада №114;
  • Волочиська підстанція Хмельницької СЕМД, лікарська бригада № 30;
  • Підстанція №2 Хмельницької СЕМД, лікарська бригада №1;
  • Підстанція №2 Хмельницької СЕМД, лікарська бригада №6;
  • Підстанція №5 Хмельницької СЕМД, лікарська бригада №5.

Водночас, 5-ти іншим громадам області передано 6 шкільних автобусів. Закупівля шкільних транспортних засобів здійснювалась за рахунок державної субвенції та коштів місцевого бюджету. Зокрема, два автобуси отримала  Красилівська міська громада, по одному – Маківська, Сахнівецька, Слобідко-Кульчієвецька та Солобковецька сільські територіальні громади.

Попередньо у серпні поточного року вже здійснювалась передача 22 шкільних автобусів  для  навчальних закладів 19 територіальних громад області. Таким чином, загалом у 2023 році громадам області передано  28 шкільних автобусів. На їх закупівлю використано 83 млн 444 тис. гривень, з них: 45 млн 317,4 тис. гривень – кошти субвенції з державного бюджету, 38 млн 126,6 тис. гривень – співфінансування місцевих бюджетів. Вартість одного автобуса становить 2 млн 973 тис. гривень, автобуса з місцями для маломобільних груп населення – 3 млн 173 тис. гривень.

“Нехай буде мирне небо над головами наших громадян, а техніка служить відповідно до своїх потреб”, – прокоментувала на завершення Віолета Лабазюк.