Шоста сесія обласної ради: ще чотири депутатські комісії опрацювали проекти рішень

Сьогодні – другий день роботи депутатських комісій. В першій половині дня під головуванням Івана Гладуняка проекти рішень чергової шостої сесії опрацювали члени постійної комісії з питань управління комунальною власністю та приватизації.

З 13 години відбулись засідання трьох постійних комісій: з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, свободи слова та комунікацій, яку очолює Тетяна Зеленко; з питань регіонального розвитку, міжнародного та міжмуніципального співробітництва, місцевого самоврядування та децентралізації під керівництвом Аліни Коваль та з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку, яку очолює Олена Лемещук.

Депутати проаналізували майже п’ять десятків проектів  рішень, висловили свої пропозиції та зауваження до проектів рішень.

У роботі комісій взяли участь заступники голови обласної ради Володимир Гончарук та Валентин Соколюк.

Завтра, 9 вересня, відповідно до графіку засідань, порядок денний сесії опрацьовуватимуть члени постійної комісії з питань бюджету та з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

 

попередня статтяШоста сесія обласної ради: депутати розпочали роботу в постійних комісіях
наступна статтяПідопічна Хмельницького геріатричного пансіонату Марія Шупляк відсвяткувала столітній ювілей