Штаб гуманітарної допомоги продовжує отримувати нові надходження

Сьогодні кожен українець відчуває велику відповідальність за збереження щасливого та мирного майбутнього нашої країни. Можна впевнено сказати, що Україна – єдина та неподільна. У нас одна позиція – перемогти ворога та відновити нашу вільну могутню країну. Тому народ докладає максимум зусиль, аби допомогти захисникам, що самовіддано боронять кордони держави на передовій, та забезпечити хлопців усім необхідним.

З перших днів війни голова обласної ради Віолета Лабазюк продовжує вести активну співпрацю з керівництвом інших регіонів України. Політична діячка переконана, що лише об’єднавши свої зусилля та щоденно працюючи в підтримку населення України й Хмельниччини зокрема, можливо здобути довгоочікувану перемогу.

Вже неодноразово в область надходила гуманітарна допомога з Волинської області. Днями отримали черговий 4-тонний вантаж продуктів харчування, а саме рослинної молочної продукції.

Висловлюємо слова вдячності за формування та доставку гумвантажу голові Волинської обласної ради Недопаду Григорію Вікторовичу, директору благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк та директору ТОВ «КТК ТРАНС» Борису Кульбачному!

Разом – ми нездоланні! Спільними зусиллям впевнено крокуємо до перемоги!