Скажи мені українською

У Хмельницькій обласній універсальній бібліотеці стартує діяльність безоплатного розмовного клубу «Скажи мені українською». Розмовний клуб орієнтований на внутрішньо переміщених осіб та осіб, які бажають поліпшити свої знання та навички з української мови. Вікових обмежень немає.

Викладатиме українську мову філолог, хмельницький письменник, автор детективних романів Юрій Даценко.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень: щосереди та щоп´ятниці з 11 до 12 години у відділі літератури іноземними мовами наукової бібліотеки.

Для участі у заняттях розмовного клубу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSflm5oS…/viewform…

Також треба зареєструватися у бібліотеці та оформити читацький квиток, який дасть змогу не лише відвідувати розмовний клуб української мови, а й користуватися сучасною літературою бібліотеки, брати участь у різноманітних цікавих заходах та засіданнях інших розмовних клубів, які діють на базі обласної наукової книгозбірні.

Розмовний клуб “Переходь на українську” запрацював і в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Усіх, хто бажає вдосконалити свою українську, запрошують на заняття щоп’ятниці о 15 годині.

попередня стаття30 квітня в Україні відзначається День прикордонника
наступна статтяПідбито підсумки  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»